| anonim_4396 a întrebat:

am la subratul drept 2 bubite gen lipite de piele, iesite in afara, de culoarea pielii. poate sunt negi, nu stiu. cand vreau sa ma epilez imi e tare greu in partea aia si nu stiu ce sa fac. e vara si e aiurea sa fiu neepilata pe o bucata de pielelaughinghelp mee!

1 răspuns:
| Preda_Mariana_1972 a răspuns:

Negi la subrat e putin probabil mai degraba sunt alunite ai mare grija nu vreau sa te sperii dar alunitele sunt cancerigene nu le deranja adica sa nu le tai, poti merge la doctor sa vezi ce sunt si epileaza-te pe langa ele.