| Denn09 a întrebat:

Bună TPU! Am luat 6.80 la simulare la mate și profa de mate mi-a zis că se aștepta să iau peste 8. E o notă mică în condițiile în care în 5-8 am avut numai 8 9 si 10?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Este,dar inca mai ai timp sa repari golurile.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nota aceasta nu reflecta efortul tau mentinut in clase V-VIII, deci nu as lua asa in serios observatia profesoarei, fiindca nu este chiar atat de grava/negativa pe cat crezi.Tu pare ca pui mai mult pret pe note decat pe ce stii, ceea ce nu-i ok, nu crezi? Incearca sa te concentrezi, sa meditezi (tind sa cred ca te-au afectat emotiile) si sa lucrezi mai mult, ca sa iei o nota buna la evalure.Succes.

| 4blaire4 a răspuns:

Da, este o nota mica dar nu ar trebui sa-ti pese de parerea profesoarei.