| dolcedolecegabanad12345678899098 a întrebat:

Buna TPU am mare nevoie de ajutorul vostru, bine nu chiar asa de mare. deci mi-am creea un album cu poza pe facebook dar nu de profil si nu stiu cum sa pun poze in album. ajutor funda+vot=expert TPU

1 răspuns:
| BadCliché a răspuns:

Pai cum intri in albumul respectiv, sus in dreapta trebuie sa fie o chestie si sa scrie "Incarca fotografii". Apesi pe el, selectezi pozele [poti mai multe de o data] si dai sa incarce. Fundita?big grin