| AxxyAlexandra a întrebat:

am mare nevoie de ajutorul vostru.la hi5 la comentariile de la fotografii la profil dintr`o data imi scrie 0 comentarii. dar cand ma uit la poza am comentariile.si nu inteleg de ce.cand dau sa vad unele poze imi apare " Oops! We were unable to fulfill your request.
Sorry for the inconvenience, but we experienced an error fulfilling your request.

Go back to Home or click on the Back button of your browser to go back to the page you came from.".
Ma puteti ajuta? Ce as putea face ca sa se rezolve problema?
Multumesc mult dau funda pentru cine ma ajuta!happy

Răspuns Câştigător
| danutssa_2124 a răspuns:

.Draga...Nu iti face probleme.va aparea! acelasi lucru am patit si eu si ma consumam degeaba! Sper sa iti fie de ajutor raspunsul:*wave by3

2 răspunsuri:
| Sofffie a răspuns:

Am mai vazut la cineva, isi va reveni, maine nu o sa mai fie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incerci la foto de mai multe ori si mai da la mesaje clic 29(gdk)