| darielle a întrebat:

Am nevoie de ajutor!
As vrea si eu o descriere frumoasa despre catelusul meu de pe animalut.net!
Dau funda+vot la cea mai frumoasa descriere!

Răspuns Câştigător
| andragrigoras2000 a răspuns:

Uite:eu iti voi zice o descriere a catelusului meu si tu te iei dupa a mea ca sai faci lu al tau.ok? deci:
eu am un catelus pe care il cheama ricki.el are un ochi negru stralucitor si un ochi albastru ca cerul insorit.am auzit multe zvonuri cum ca daca ai 2 ochi diferiti esti mai inteligent.este adevarat? are o blanita neagra si pufoasabig grin.in concluzie...este un catelus jucaus, simpatic si tare, tare dragut.
imi face ziua mai frumoasa!laughing
FUNDITAAA?

1 răspuns:
| Alexyka a răspuns:

Paaaaai:"catelusul meu este jucaus, dragut si vrea multe voturibig grin...deci va rog sa ii dati macar unul...ca altfel se supara si va face o fata sad" scuze nu prea am inspiratieeeerolling on the floor