| LucianR a întrebat:

am nevoie de ajutor...cum sa fac sa nu mai am asa multe cosuri. Dati-mi o solutie va rog frumos.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| ThatGirl19 a răspuns:

Binebig grinSi eu am aceeasi problema big grinSi mi-am comandat o solutie este transparenta este ca si apa...o aplici in fiecare zi de 2 ori si gata ten fumoss:XAaaa dalaughingeu am folosit-o in intr-adevar efectele se vad scap de fff multe cosurii laughingBaftalaughing

1 răspuns:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Spală-te pe faţă mai des şi cu săpun. Nu mai pune mâna murdară pe faţă, ştii că uneori mai duci mâna pe nas, bărbie obraz, nu o mai face!
Dă-te şi cu suc de lămâie, merge. happy