| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Deci mi-am facut un blog de curand si am dat sa ma tina logat. Iar acum m-a delogat iar parola pe care am bagat-o cred ca am bagat-o gresit si acum numai pot sa intru.Am incercat sa imi schimb parola la contul google si pur si simplu nu merge adica scru g mailul si literele pe care mi le dau si apoi imi zice ca nu a fost gasit nici un cont cu numele asta. Exista sanse sa imi recuperez blogul?

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Da naspa daca si pe google nu merge! Eu zic sa mai incerci trebuie sa reusesti!

| Gherman_Anamaria_1992 a răspuns:

Cauta in e-mai s-ar putea sa ai un mesaj de la administratorii "spatiului" in care ti'ai facut blogul. Probabil ca nu ai trimis confirmarea inregistrarii blog-ului si de aceea apara ca inexistent. Problema e ca de obicei aceste e-mailuri expira dupa un timpstraight face