| gemeni6226 a întrebat:

Buna va rog sa ma ajutati sunt disperata.Nu ma lasa sa intru in contul meu de facebook zice ca am incercat prea des sa intru.Ieri numai de 2 ori am gresit parola si de ieri seara imi zice acelasi lucru:ai incercat prea des sa intri.Azi mi-am schimbat si parola la facebook si tot nu ma lasa sa intru.am cerut si cod prin sms a zis ca-mi trmite nu mi-a trmis.Sunt disperata.Nu vreau sa-mi fac alt cont contul acela imi doresc.

Răspuns Câştigător
| VictorVictoras a răspuns:

Intri pe pagina si unde scrie History dai acolo apoi bifezi toate partratelele si dai clear History, bafta

| gemeni6226 explică (pentru VictorVictoras):

Multumesc! M-ai salvat!

| VictorVictoras a răspuns (pentru gemeni6226):

Deci sa inteleg ca a functionat da?

| gemeni6226 explică (pentru VictorVictoras):

Dahappy!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Disperare mare când nu poţi intra pe Facebook...

| gemeni6226 explică (pentru anonim_4396):

Alta data nu ar fi fost, dar acum in prag de 2 evenimente majore da! A nascut o cunostinta foarte buna in Germania si nu am alta cale s-o felicit decit pe facebook, iar cineva care a devenit cel mai bun prieten al meu acum mi-a cerut prietenia pe facebook si daca n-o faceam iesea multe neintelegeri.