| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie de ajutor.In urma cu doua zile prietena mea a venit la buncii ei, deoarece ea nu sta aici, Ieri dupa pranz am iesit cu ea in parc si mi-a povestit de iubitul ei, care este pe clasa a 4-a, iar ea este pe a 6-a.Cand vorbea cu el la telefon era cu totul o alta persoana, adica se dadea in spectacol si ma facea sa ma simt in plus si nefolositoare. Mai tarziu ne-am intors spre casa unde erau prietenii nostri. Am mers pana acasa si cand am venit inapoi ea le povestise si lor despre iubitul ei, iar apoi am intrebat-o pe una dintre amiciile noastre cum a reactionat cand a aflat ca este pe clasa a 4-a. Dar ea nu le-a povestit acest detaliu si au inceput sa rada de ea, iar ea a inceput sa tipe spunand ca ei n-au stiut ca este pe clasa a 4-a, iar apoi m-am suparat pe ea pentru ca a tipat si am plecat acasa, nu aveam de unde sa stiu acest lucru. Cine a gresit? eu sau ea? Va rog, un sfat sau ceva care ma poate ajuta sa ies din situatie. Multumesc oricarui raspuns

Răspuns Câştigător
| lauraroxi a răspuns:

Tu nu ai nici o vina, mai ales ca nu stiai si ca s-a purtata asa in parc cand vorbea la telefon!
Oricum reletia nu o sa tina!

1 răspuns:
| AlleSss a răspuns:

Heii.
Ea a greșit.winking
Și aia nu e prietenă.