| no1cares a întrebat:

am nevoie de ajutor URGENT!
am un ipod asa
http://www.google.co.uk/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=58&ty=94

, am vrut sa asc muzica intr-o seara si nu so apris, l-am tinut la incarcat 2 zile si nu se deschide, sau probabil nu stiu eu cum? ca nu mi s-a inchis niciodata.
ce problema ar putea fii si cum fac sa incerc sal deschis? (adica pe ce sa apas )
funda&ratings

3 răspunsuri:
| no1cares explică:

Nu are nici un buton

| tzintzi a răspuns:

Lasa-l la incarcat vreo 2-3 ore si pune-l dupa aceea la pc happy

| Liziceacumultecoarne a răspuns:

Ai in stanga sau sus un buton mic. de acolo il deschizi/inchizi