| gcdtfhcfy a întrebat:

Am nevoie de ajutorr! Cine imi poate da idei ingenioase, ceva creativ pentru cadou de AN Nou pentru iubit? ceva de genul sa imprimez poza noastra pe un obiect,nustiu, ceva superb, frumosss .Urgeennt....Va rog multt!

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Comandă 2 tricouri personalizate cu voi doi sau 2 căni cu voi, cu diferite sloganuri de dragoste.Să vă iubiţi maxim şi la mulţi ani!

1 răspuns:
| adeliz a răspuns:

Ai putea sa faci un album in care sa pui toate pozele facute impreuna.
Sau sa cumperi un medalion interesant; de ex: fiecare medalion sa fie in forma de inima rupta in 2 si bucata aia sa se deschisa (acolo puteti pune poza fiecaruia). Asta are fi cam costisitor...dar depinde de bugetul tau big grin
Poti face un filmulete cu cele mai frumoase momente petrecute impreuna (chiar daca nu sunteti voi personajele).
Cam atat imi vine acum in minte.
Sper sa gasesti cadoul perfect. :*