| gcdtfhcfy a întrebat:

Am nevoie de ajutorr! Cine imi poate da idei ingenioase, ceva creativ pentru cadou de AN Nou pentru iubit? ....Urgeennt....Va rog multt!

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Poti sa ii faci o pernuta cu o poza imprimata cu voi doi. Perna sa fie de culoare rosie daca tot este Craciun.

2 răspunsuri:
| Deliα a răspuns:

Un ceas, un ursulet "te iubesc", o bratara, o curea, un plovar.

| ToffyNR1 a răspuns:

Pentru iubit? Credeam ca iubitul trebuie sa faca, cadou la iubita nu invers.Pai poti sa ii cumperi un lantisor cu initiala ta sau ce crezi tu ca i-ar placea foarte mult.