| culoricolorate a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! Am vazut la unele colege care si-au facut parul ondulat cu ajutorul spumei.Am uitat sa specific ca eu am parul ondulat,dar, il vreau cu spuma pentru ca arata diferit! >funda:

Răspuns Câştigător
| Escape a răspuns:

Poti incerca o spuma pentru volum sau o spuma pentru par odulat de la kalos.

1 răspuns:
| Dana211 a răspuns:

Nu vad unde e intrebarea. Dar in general parul ondulat cu spuma se face cu ajutorul difuzorului. Al tau fiind deja ondulat il dai pur si simplu si aranjezi buclele in timpul asta