| fumsipraf a întrebat:

Buna tpu.am nevoie de ajutorul vostru.caut si eu melodia aia de la major lazer-get free varianta scurta pentru soneria telefonului si nu o gasesc nicaieri.imi puteti da voi un link cu ea ca eu o caut de 2 zile si nu o gasesc merci si

1 răspuns:
| Angel16ms a răspuns:

Daca video-ul este pe youtube poti intra pe stafaband. Stafaband transforma video-ul in mp3...de asemenea gasesti acolo multe variante ale melodiei cat si varianta scurta pentru ringtone happy funda?