| Kristinake a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutorul vostru.

In scoala de anul nou va fi o serbare

si fiecare clasa are nevoie de o mica prezentare [un dans, un cintec]

Si noi am ales un cintec hip-hop.

Va rog frumos puteti sa-mi dati niste tuttoriale cu dansuri.

Merci, Fundita :*

2 răspunsuri:
| pItIcOt_7652 a răspuns:

Si noi facem dans de fapt avem un grup de anul trecut.si nu ai zis ce melodie hip hop...http://www.youtube.com/watch?v=rX1iJ1cSB5A asta e interesant dar cam greu :d...

| cristinutz a răspuns:

Ok ar fi pentru inceput foarte fain dar copii sa fie inbracati in rosu si cu caciulite pe cap ca ar arata foarte dare