| sasha8sagh a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru, particip la un concurs de ziua indragostitilor si imi trebuie citeva idei pentru o cina romanti. ceva de genul unor cazzuri la o cina romantica sau ceva de genul acesta.

2 răspunsuri:
| ema_2625 a răspuns:

Pai daca te intreaba despre cazul in care esti invitata la o cina romanatica tu descri cum te pregatesti pentru cina romanatica:iti alegi cea mai frumoasa tinuta, eleganta, te aranjezi si alegi un cadou pentru iubitul tau, cand ajungi la cina romantica esti bucuroasa, folosesti gesturi tandre pentru a-i multumi partenerului pentru cina romantica.In cazul in care ti se cere sa organizezi o cina romantica,spui ca iti pregatesti o lista cu ceea ce iti trebuie si meniul ales si tes traduiesti sa decorezi incaperea cat mai frumos si simbolic:lumanari rosii,pahare cu picior pentru vin,sampanie ce folositi,feluri de mancare:aperitive,spue, friptura, ca desert prajitura in forma d einima, petale de trandafiri, flori rosii pe masa.Foloseste-ti imaginatia!

| ema_2625 a răspuns (pentru ema_2625):

Scuze pentru unele greseli d eortografie:deci feluri de mancare:aperitive,supa, ciorba, friptura, ca deset prajitura in forma de inima, inghetata.