| music4ever a întrebat:

Buna TpU!

Am nevoie de ajutorul vostru:Xlove struck

-ma spal pe cap cu saponul Wash&go
-ma mananca parul de nu ma pot
-in cateva locuri am niste bubite (cred)care nu se vad si ma ustura rausad...am pus-o pe mama sa se uite si a zis ca nu e nimic acolo
-am mai incercat inainte si alte tipuri de sampoane si cu toate am facut o gramada de matreata
-intrebarea mea e... ce as putea sa fac ca sa nu mai usture pielea capului, ca sa scap de matreata si ca sa scap de caderea parului?crying

Va rog ajutati-masadbig grin

2 răspunsuri:
| Loredana_4143 a răspuns:

Aici depinde de fiecare tip de par intreaba un medic dermatolog... un specialist si vezi ce sfat iti da(nu ca as fii specialist)dar incearca CLEAR la mine merge astept un raspuns

| Ramo024 a răspuns:

Incearca alt sampon. Eu ma spal cu Head & Shoulders si nu am probleme.