| Anonim1mg a întrebat:

Buna,TPU!
Am nevoie de cateva sugestii! Clasa mea a cazut la comun acord ca doamna prof de engleza ca la sfarsitul orei cineva sa cante un cantec in limba engleza, iar nu stiu ce sa cant.Am o voce mai groasa cu un vibrato foarte larg, si atunci, nu stiu....Va rog sa-mi dati cateva idei de cantece, dar nu de alea Celin Dion.Adele sau mai stiu eu ce pentru ca nu pot sa tin pasul.Ms!

Răspuns Câştigător
| Ericutzascumpik a răspuns:

Si eu am vocea la fel ca a ta ai putea sa canti Beautiful de Cristina Aguilera