| Nikoleta_1433 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de poezii haioase.sau urari haioase...ms.funda.

4 răspunsuri:
| anna98 a răspuns:

Bucurativa de ce a mai ramas din 2010... impacativa cu cei cu care v-ati certat ca nu e bine sa intrati in 2011 certati. ok. si prin asta scuze daca v-am gresit cu ceva.

plecata pana la Mos Craciun... avem niste afaceri de rezolvatbig grin

All I want for Christmas is you :X

un inger mic din cer coboara.se roaga-n taina apoi zboara. un zambet cald el iti trimite, o raza calda si trei cuvinte:La Multi Ani

Cand ultimele zile cad, Din miile de calendare, Se-aprind stelute-n crengi de brad, Ca semn de mare sarbatoare, Cand toti ureaza celor dragi, Cuvinte de iubire, La fel va urez si eu acum: MULT NOROC SI FERICIRE! CRACIUN FERICIT!

iata al nostru mos istet, mititel si nataflet, a ajuns cand nu credeam cu cadouri pe la geam, zambitor si panditor, si cu nasul rosior, m-a rugat sa-i spun pe bune unde stai sa dea de tinen, pe fereastra usurel, cai batran si mititel, in casuta sa iti intre cu cadouri multe multe love struck

| marialuanagrigoriu a răspuns:

Draga Nikoleta, daca doresti poezii haioase intra pe google si in caseta principala scrie www.malugrieu.blogspot.ro acolo vei gasi tot felul de poezii, iar Id ul meu este maria.luana07 daca vrei mai multe poezii! :D

| marialuanagrigoriu a răspuns:

Am uitat sa mentionez ceva! m-ar bucura daca ai scrie un comentariu! Te rog!