| VampireKnight a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor cu sv meu de metin2. Deci am creat un server de metin2 da numai eu ma pot conecta. Ceilalti playeri nu se pot conecta si le da eroare + ca nu le merge pagina de register desii mie imi merge. Si inca ceva imi scrie undeva "log off succesfiuly acces player" sau ceva in genu asta. Ce trebuie sa fac pentru ca severul si pagina de register sa fie accesibile pentru playeri? Raspundeti repede va rog dau GM pe server + funda + vot. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Katalyn_2761 a răspuns:

Ai incearca sa refaci forumul de joc dar mai intai vezi niste tutoriale despre pagina de REGISTER...totusi ai incercat serverul di perspectiva altui player...NAME:Rain PASS: 12345 sau 123456 incearca nu mai stiu sigur! SPER CA Te-am AJUTAT