| viatapisimista1 a întrebat:

Am nevoie de sfatul vostru urgent.
Timp de mai bine de jumatate de an mi-a placut de un baiat de la mine din clasa e dragut dar el nu tare se uita la mine. Acum o saptamina cind am sarbatorit Revelionul la scoala un baiat cu un an si o clasa mai mare decit mine mi-a scris sa iesim la o plimbare. Baiatul pe care il placeam ne-a vazut impreuna. Cel cu un an mai mare decit mine imi scrie mereu in fiecare zi vorbim pe diferite teme si imi place sa comunic cu el rid mereu. Astazi seara baiatul pe care il placeam mi-a spus ca ma iubeste si imi propune intilnire.Sincer iam zis da dar parca nu am acele sentimente ca in trecut pe linga asta abii baieti mi-au propus intilnire in aceeasi zi la aceeasi ora. Ajutor ce sa fac, nustiu ce simt idee n-am ce sa fac.
P.S. Eu am 13 ani si nu vreau de acum cu baietii sa filtrez, si in timpul anului de invatamint sint extrem de ocupata cu temele
Ajuutoor ce sa fac? Nu vreau sa renesc pe nimeni

1 răspuns:
| Anonima26 a răspuns:

Cred ca ar trebui să inveti sa fii mai coerentă când scrii sau vorbesti.