| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de statusuri foarte, foarte triste. Urgent va rog frumos! dau funditahappy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot ce pot spune e ca esti cam... nu o spun ca dupa te superi..Doar vrei s atragi atentia ca daca ai fi trista ar veni totul din inima...Ce copii doamne..Lasati internetul ca va otraveste mitea!

| honeybunny13 a răspuns:

O scumpo daca esti trista nu vei reusi sa treci peste asta decat daca faci lucruri vesele asa ca mai bine spune vreau statusuri vesele care sa ma inveseleasca mult noroc

| INGEEERAS a răspuns:

Dragilor i-mi trebuie pentru poze nu pentru mine laughing