| byankaaaa a întrebat:

Am nevoie de statusuri TRISTE intre ea si el (dialog) cat mai noi. URGENT! Minim 2.

2 răspunsuri:
| Robertyz a răspuns:

• Uite cum e,dragostea inseamna durere,cand numai unul o da si celalalt o cere…! •

♠ Zambeste celor ce te urasc,sa simta ura ta,zambeste celor ce te iubesc…sa simta dragostea ta, iar daca intr-o zi cei pe care ii iubesti te vor trada, zambeste-le, sa simta indiferenta ta. ♠

○ N-am uitat ce ti-am spus si cum era inainte, n-am uitat ca te iubesc, doar ca nu-mi aduc aminte! ○

◙ Nimic nu este mai scump decat o sansa ratata. ◙

♫ Si daca te urasc, e pentru ca te-am iubit... ♫

↓ E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit! ↓

#. Timpu` se scurge`n [RELUARE] #

$ Si-mi aduc amintee. Cum imi zambea Shii ma priveaa. Si-mi spunea Nu te Lua dupa Lumeaa asta reaa! $

♣ Să poţi să fii acelaşi când totul e schimbat, să poţi să fi indiferent când totul te-a marcat.♣

♠ Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!♠

◘ Nu mai sunt cum eram...Acum zambesc, atunci plangeam, Nu te mai cred, e prea bizar... Povestea e la FiNaL!◘

Cine a greşit,.Nu vrei să şti.Şi nici nu-ţi pasă...Cât de mult te-am iubit!

Departe de tine,.Mă-ntreb, în lipsa ta,." Cine-i de vină? ". Poate-i vina mea!

Când nu găsesc răspuns la toate,. Trăiesc din amintiri...Ţi-am dat inima mea,.Ţi-am dat dragostea mea,.Mai mult de atât n-am să pot da!

Poate să îmi spună cineva. Dacă te voi uita vreodată!?

.De ce nu.i putem uita pe cei ce ne.au uitat deja?

Ai sa simti si tu durerea, Asa cum am simtit si eu.Iti va fi greu si.iti vei aminti mereu De sufletul meu Si de ce-am fost noi odata

Nu ai vrut s-apreciezi ceea ce ai avut.M-ai avut dar. cu timpul m-ai pierdut.Nu speram sa fie-asa credeam c-ai incredere.Ti-am zis ce-am avut de spus acum.

Gresit sau negresit. Nu ma intorc. Promitt!

Ramai sau pleci e alegrerea ta, Chear de ma doare, iti respect decizia.chiar de nu vrei sa-ti amintesti, Nu uita clipele frumoase petrecute candva!

Nu o sa mai fie...

O seara frumoasa!

| byankaaaa explică (pentru Robertyz):

Am spus dialog. si nu din acestea!