| deeutzaa a întrebat:

am nevoie de un antivirus mai bun pentru pc.ce imi recomandati?:*

8 răspunsuri:
| eugeneuu a răspuns:

Sau nod 32....il poti descarca si de pe site-ul lor

Răspuns utilizator avertizat
| Issabela26 a răspuns:

Avg-ul e cel mai bun happy

| Luiza45 a răspuns:

Nod Antivirus ultima versiune aparuta cred ca 5. Ei bine il poti lua de pe net dar e mai bine sa il cumepri pentru ca se actualizeaza automat.

| Cristinutzaa2806 a răspuns:

Norton,dar asta e pentru virusi mari(puternici)

| WeedGamer a răspuns:

Avira.E gratis si foarte bun.

| Cristiana_Olga_1997 a răspuns:

Nod32 e cel mai bun...asta e cel pe care il am big grin

| DoarEu97 a răspuns:

Norton antivirus...e foarte bun il folosesc si eu si nu am mai avut virusi de vreo 2-3 ani sau daca nu ai de unde sa iei norton foloseste NOD Antivirus 5(Ultima versiune) e foarte bun si alabig grin... Sper ca te'am ajutat!