| ficus a întrebat:

Am nevoie de un sfat si cred ca voi ma puteti ajuta
Imi place de un coleg...cred ca si lui ii place de mine : se uita mai mereu la mine, imi zambeste.
El este timid ...si eu
Voi ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi cam asa am fost si eu. Deci in primul rand trebuie sa vb cu mess si sa il faci sa iti zica ca te place. Apoi spune-i ca si uh il placi. App ca sa faci sa iti zic pe cine place il intrebi despre fiecare fata din cls si in ifnal zice uhhappy. Dupa ce i-a zis ca si uh il plc invita-l(si cu gasca daca vrei) la patinoar, film etc. etc. Si de aici totul merge de la sinehappyGarantat! fundita?

1 răspuns:
| Deea4u_2595 a răspuns:

Sa il intrebi (fara rusine) daca te placewinking