| ficus a întrebat:

Am nevoie de un sfat si cred ca voi ma puteti ajuta

Imi place de un coleg...cred ca si lui ii place de mine : se uita mai mereu la mine, imi zambeste, se poarta diferit cu mine (cu alte fete vorbeste urat, dar cu mine nu e asa)

El este timid ...si eu

Voi ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| anaaa13 a răspuns:

Sa ii spui ca il placi.happy
Adica asa am facut eu si suntem impreuna de aproape un an tongue
Succes :*

2 răspunsuri:
| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna.Eu cred ca ar trebui sa ii scrii un bilet(asa am facut eu laughing in care sa ii spui ca iti place de el si daca vrea sa steie cu tine(la mine a mers). Succes!

| fly a răspuns:

Mmmhh, amandoi timizi.in acest caz cred ca nimic nu este pierdut doar ralentat! Cu multa rabdare, mai devreme sau mai tarziu ceva se va intampla; daca vrei sa decizi tu si nu soarta, atunci, avand in vedere ca esti timida, poate te ajuta metodele mai putin directe cum sunt biletelele sau mai nou si mai modern chatul, messenger, chestii din astea; eu in locul tau i-as lasa un biletel prin care i-as cere sa ne vedem intr-un loc neutru, adica nu la scoala; la un suc de exemplu.Prima intalnire vei f f emotionata, dar a doua oare deja va fi altfel! incredere! vreti amandoi acelasi lucru, de ce nu? e frumos sa fii emotionat din dragoste, asa ca fa-o! daca nu vei face nici un pas, vei petrece timpul intrebandu-te cum ar fi fost daca ai fi facut ceva.asa ca draga mea, curaj si bucura-te de ceea ce traiesti, e special!