| prettygirl16 a întrebat:

Am nevoie disperata de un mesaj amuzant care l-as putea pune pe un tricou cu ocazia zilei de 18 ani. Ma poate ajuta cineva, urgent?

2 răspunsuri:
| bmliohndu a răspuns:

Pai ii poti scrie un 18 mare iar dedesubt ceva de genul: Acum pot face LEGAL ce faceam deja inca de la 14 laughing)

Sau: am facut 18(si pui un 18 mare) abia astept sa fac 69 laughing laughing

Sau un mesaj de genul : a durat 18 ani sa arat atat de bine laughing) si ii pui o poza cu johny bravo sau lasi doar mesajul laughing)

Sunt baiat cuminte, ma culc la 22:00, ma trezesc la 06:00, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel gagica, dar si cand oi iesii din puscarie...

Catelus cu parul cret / Sa ai Jeepul in cotet / Si o vila cu piscina / Cindy Crawford de vecina / O lopata pentru bani/ Sanatate, La multi ani!
Tanara, frumoasa, nu beau alcool, nu fumez, posed un BMW decapotabil si o vila cu 10 camere! nu caut nimic... doar ma laud!