| gatita a întrebat:

Am nevoie sa ma ajutati si pe mine. Parul meu natural a fost saten mai inchis, iar acum il am un blond mediu. Cu ce vopsea sa ma mai fac ca sa imi iasa un blond deschis, luminos, si fara reflexe de galben. Acum am reflexe gen portocalii in cap. Dintre Palette Deluxe si Garnier Color Naturals ce sa folosesc?

Răspuns Câştigător
| AnaMaria_3683 a răspuns:

Foloseste Garnier Color Naturals Am Incercat si este foarte bunwinking!
Funda?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Stiu ca e de mult intrebarea, dar pana la urma ce ai facut? Si eu sunt acum in situatia asta...ti-a iesit blond deschis?