| InoKo a întrebat:

Am nevoie de ideile voastre... Vreau sa scriu un roman si am nevoie de niste nume de fete asa mai deosebite fie straine, fie romane, si niste nume de baieti, care sa nu se repete. fundita la alea care or sa-mi placa mai mult. pup.

4 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Presupun că o să-ți iasă ceva genial dacă nu ești în stare să te gândești nici la nume...

| SoSad a răspuns:

Fete: Bonita, Analia, Laria, Anemona, Fiona, Beatrice, Vikki, Alma, Amalia, Bela, Belinda, Carla, Clara, Daria, Helen, Josefina, Selena

Baieti : Alexis, Antonius, Augustin, Ernest, Dionis, Gustab, Iustin, Ionatan, Paris, Palmiro, Rafalelo, Xavier, Simoin, Bruno, Crisofor, Roberto, CArl ...etc

Mai stiu. daca e o sa-ti mai postez:*

Sper sa-ti placa:*

| Nexxo a răspuns:

Pai si eu aveam cam aceeasi problema dar acum am cateva idei : nume de fete: Bella, Daiana. Nume de baieti: Ryan, Matt, Eric. Daca mai vrei sa-ti mai zic nume da-mi un pm. fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fete : Oxana
Baieti : Marian