| Lumy_6708 a întrebat:

am nevoie urgent de un referat care sa contina urmatorul plan de idei: 1.Definitia aerului, poluarii si poluantul 2. Compozitia aerului 3. Surse de poluare 4. Clasificarea poluantilor si exemple 5. Efectele poluarii aerului asupra sanatii omului 6. Masuri de prevenire si reducere a poluarii aerului 7.Concluzii. Cine ma ajuta? dau fundita! urgent

3 răspunsuri:
| DragonFLoW a răspuns:

Pun pariu ca nu o sa-ti dea nimeni un raspuns in care sa fie inclushi toti cei 7 pashi ai referatului tau... incercarea ta de a avea tema facuta de altcineva este in zadar, n-o sa reusesti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-o sa reusesti