| m4r1us a întrebat:

Buna TPU am niste intrebare:1. daca consumi marijuana si cocaina provoaca dependenta nu ca as consuma dar sunt curios 2. drogatii sunt acceptati de societate 3. daca toti oamenii din intreaga lume ar mai exista fotba sporturi sau oameni ce crederi ca s-ar putea intampla totul e din pura curiozitate sper sa imi raspudneti fara mistoruri a da si de la marijuana si cocaina sau heroina se poate sa mori si 4. cel care pune mana pe droguri deja face pasul spre maorte si 5 injectabilele daa iei una provoaca depepndeta si imn maxim cate luni rezisti dau fonta

Răspuns Câştigător
| MikulAjutor a răspuns:

Dau iarasi de tine si tot cu drogurii estirolling on the floorLasa curiozitatea ca provoaca dependenta si daca vrei si daca nu vrei daca chiar ai bani de droguri du-te frate si cumparati bautura sau ia niste parasute de pe strada si fa-ti de cap si nu mori si iti faci placerearolling on the floor)))

1 răspuns:
| XkkOOjs a răspuns:

1.Marijuana nu provoaca dependenta, coca da. 2. cel putin la noi, nu. 3.de la o supradoza de heroina/coca nu stiu pe cineva sa fi murit, dar sa ajungi la un pas da (ex. Dragonu'). 4.Deja aberezi. 5.De la o doza injectata, nu cred ca devii dependent, cel putin eu am bagat odata si pana acum nu am simtit nevoia. 6. Exista google pentru intrebarile astea "grele".winking