| m4ryus21 a întrebat:

Buna TPU am niste intrebari 1.nu iau droguri dar am o intrebare consumatorii de marijuana cocaina sunt dependenti 2. cei care ia marijuana jointuri cocaina vor muri daca da in cati ani 3.injectabilele te omoara 4 daca toti ar lua droguri ar mai exista fotbal sporturi lume ceva daca toti ar lua din intreaga lume

2 răspunsuri:
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Marijuana nu te omoara, nu iti da o dependenta infioratoare! Injectabilele sunt foarte periculoase. Poti practica sporturi depinde in ce stare esti... eu practic tenis si basket. si in ultimul rand nu mai intreba, incearca si o sa vezi ca nu e cv rau, la fiecare om e diferit

| がさいゆの a răspuns:

M-ai facut sa mor de ras la intrebarea 4 rolling on the floor)