| XCooLGirlX a întrebat:

Am 14 ani si as vrea sa imi cumpar o crema autobronzanta. Am voie sa folosesc la 14 ani? Si daca da de care ( firma ) happy :* Ms mult :* FUNDIZTA la cel mai bun raspuns si rapid ca vreau sa merg la somn maine scoala sad

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Am aflat si cati ani ai, ca ai intrebat mai sus cu greutatea. Eu am luat un ulei cu caroten, si apropo, morcovii ajuta sa capeti un bronz frumos si sunt si sanatosi. Poti cauta si de la avon creme daca vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 14 ani, asa ca nu ar trebui sa te ocupe prea mult lucrurile acestea, pufulete mic! happy