| NAndrei a întrebat:

Am o intrebare: am un telefon samsung C3300K(champ) si mi-am instalat niste jocuri pe el, si acum imi zice ca nu mai am memorie, Se poate sa le instalez pe cardul de memorie? Daca da cum? mersi funda

1 răspuns:
| mihaellaandreea a răspuns:

si eu am acelasi model de telefon pai nu se pot instala pe cardul de memorie poti doar instalarile sa le pui in card dar nu poti instala am avut si eu aceeasi problema ia incearca sa bagi instalariile in card di sa dai pe instalare vezi unde se duc ok daca nu merge da-mi un mesaj privat