| Illegalfreako a întrebat:

happy. Am o intrebare, ce sugestii imi dati pentru un titlu de revista a clasei? P. S - suntem a 6-a C. Dau funda pentru cel mai sugestiv raspuns!

2 răspunsuri:
| crhh a răspuns:

Incearca: "Mai mult decat o scoala" (pana la urma va implicati peste scoala aici, cred ca ar prinde, si totodata sa fie in revista aceea mai mult decat scoala, sa fie si curiozitati are elevilor din scoala, etc.)

| AncutzaDragutza97 a răspuns:

666 laughing glumeam laughing a6a viitoare a7a; 6C, ei si ce?; Clasa de 6 stele