| Anonim8789 a întrebat:

Bună TPU, am o intrebare colegiul național Dragoș Vodă Sighetul Marmației are cumva clase de științe sociale bilingv engleza? Sau doar filologie și mate info bilingv?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Astea sunt:

Filologie -
Matematica-Informatica -
Matematica-Informatica - bilingv Limba engleza
Stiinte ale Naturii -
Stiinte Sociale -

| Anonim8789 explică (pentru sierra1):

Au si clase de fiologie bilingv engleza și franceza

| sierra1 a răspuns (pentru Anonim8789):

Franceză? - anul trecut NU AVEAU bilingv, de ce ar avea brusc, anul ăsta?

| Anonim8789 explică (pentru sierra1):

Nu am nici o idee și actually aveau, am o prietena la bilingv franceza clasa X

| sierra1 a răspuns (pentru Anonim8789):

Cred că te-a păcălit. Actually

| Anonim8789 explică (pentru sierra1):

Nah crede-mă cunosc pe cineva care se transfera la filologie bilingv engleza clasa 9, si mai cunosc o persoana care e tot la filologie engleza. Crede-mă exista

| sierra1 a răspuns (pentru Anonim8789):

Nene, ți-am scris din prima că este: Matematica-Informatica - bilingv Limba engleza.
Ce nu-ți mai e clar?