| Anonima_8669 a întrebat:

happy
Am o intrebare.cum as putea sa intreb pe un baiat pe care il plac daca vrea sa se cb cu mine.big grin

tinand cont ca sunt oleaca timidasad

funda!:*

3 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

PAi. Ar trebui sa-i spui asa: Uite. Mam tot gandit si as vrea sa te combini cu mine. daca vrei si tu asta! {dar ia`l separat.] Astepta macar un timp sa se calmeze apele! Adikc nu mult cateva ore?laughing dupa ce discuti uhn pic cu kiki sa clarificati totul.Sau printrun sarut.>Asta ar insemna multe.
! te iubesc.~!love struckDaca iti place cu adevarat uita de timiditate si fii alta persoana pentru acteva secunde,!

| ionica56 a răspuns:

Printru sarut cu denis nu cu kiki.

| AnonimA a răspuns:

Buna pai dc sa ii spui tu? lasa sa iti spuna el...adika ma refer ca decat sa iti zica nu vreau sa fiu ca tine etc etc sh te'ai simtit prost mai bine intreaba-l daca are pr daca ii palce de cineva asa isi da seama ca il placi dar nu ii spune ca vrei sa te combini cu el faci o greseala mare