| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, daca ii dau raport unui cont de Facebook pot face ca Facebook sa il stearga persoanei respective? Daca ii dau mai multe raporturi si daca da atunci cam de cate ar fi nevoie si cat timp dureaza ca Facebook sa ii sterarga contul?

5 răspunsuri:
| Kinda a răspuns:

Depinde de situatie daca e cont fals da, daca nu, nu prea ai sanse.

| DenissRaba a răspuns (pentru Kinda):

Pff,nici daca as face rost de mai multe raporturi?

| Kinda a răspuns (pentru DenissRaba):

Un raport fara motiv nu o sa fie luat in considerare, ori de cate ori o sa fie distribuit, daca nu vrei sa vezi persoana respectiva poti sa o blochezi.

| DenissRaba a răspuns (pentru Kinda):

Nu sti cum sa folosesc un program de brute force? In caz ca nu sti ce e ala e un program care foloseste tot felul de combinatii de parole ca sa ghiceasca un cod, nu stiu cum sa il folosesc, nusti pe cineva sau sa imi explici tu sau sa imi dai vreun link sau un program de brute force pentru ca am nevoie urgent?!

| Kinda a răspuns (pentru DenissRaba):

Nu cunosc genul, dar exista site-uti care daca le platesti ii afla parola.