| RobykaBskf a întrebat:

Buna TPU am o intrebare dar vreau sa fie cat mai sincera daca raman corigent pe vara la matematica oare ma poate trece doamna profesaora daca nu stiu asa multe? la corigenta trece ori cine o mai ramas cineva pe vara corigent? si daca da cum a fost la trecut

3 răspunsuri:
| jupinu2011 a răspuns:

Am am ramas sa romana si biologie si na vrut sa ma treaca dar mi dat din cce sa citesc daca ti-a dat si tie invata bine nu fa ca mine ca atunci te lasa

| PsiholoagaTPU a răspuns:

Dacă rămâi corigentă, ai timp toată vara să pui la punct noțiunile acelea pe care nu le stăpânești, poți ruga un coleg care se pricepe mai bine la matematică să te ajute.

| xAngelax1 a răspuns:

Eu zic ca depinde de profesoara ta. Ceva tot trebuie sa inveti. Macar 60% din toata materia. In ziua de azi profesorii te trec pentru lucrurile materiale pe care le oferi lor.