| efimash a întrebat:

am o intrebare de ce cind aprind PC merge greu deodata se blocheaza apoi incepe sa mearga normal ce pot sa fac dau FunDa!

2 răspunsuri:
| biancapisica a răspuns:

Am patit si eu asa, eu l-am dus la reformatat dar daca mege normal dupa aia salveaza tot ce ai pe el pe CD-uri stiku-uri ca am patit asa si eu si mi s-a stricat dupa o vreme, eu iti spun ce a patit PC-ul meu nu stiu exact ce are al tau inceraca sa-l duci la un control mult noroc si sa speram ca merge bine :*:*hee hee

| kessu a răspuns:

Cred ca e de la windows, reinstaleaza-l si o sa mearga