| DoarPatti a întrebat:

TPU! Am o intrebare. De ce se considera ca manelele inseamna incultura? :S Sincer, asa cred si eu. Manele care erau pe vremea cand parintii nostri erau tineri, insemnau ceva. happy Astazi sunt numai jeguri, care vorbesc doar despre bani, femei si suferinta! Sincera sa fiu, la orice petrecere si eu ma distrez pe manele. Nu imi e rusine sa recunosc asta, ascult aproape orice gen. Insa, de ce sunt considerate atat de josnice? Pentru ca sunt cantate de tigani? :S Astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Diianaa a răspuns:

Cum ai scris mai sus,astazi sunt numai jeguri,care vorbesc despre bani, femei, bautura...Alea pe care te distrezi tu la petreceri nu cred ca sunt manelewinking...nu stiu ce sa zic :*