| DavidAdrian122 a întrebat:

Buna Tpu.Am o intrebare. Eram cu prietenii pe strada.Și m-am pus cu fundul pe o masina. Proprietarul a venit și a început să mă înjure. Eu politicos mi-am cerut scuze pana cand m-am enervat si am intrebat de ce mă înjura.Inainte sa plecam acasa i-am scuipat in fata santierul la care lucra. După m-am intors si i-am scuipat masina. Și după a început să mă urmărească la pas.Am fugit de el cu bicicleta și i-am strigat "țeapă". După asta și-a luat masina și a început să mă urmărească. Eu am fugit si am scapat. Prietenii spun că avea o foarfecă la el. Vreau sa ma duc la poliție. O sa fiu sancționat? Ce i se poate intampla? Ps:Sunt minor

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu iti face nimic, te.a injurat pentru ca era mai rau decat dorel altfel un om civilizat nu proceda asa. Iti zicea sa nu stai pe masina lui fara nervi. La politie ii incurci pe aia mai mult pentru ca ai procedat rau scuipand.

| darrio2007 a răspuns:

Ocoleste zona, ca nu se stie. Meritai sa te prindă.

| Crackman a răspuns:

Nu se intampla nimic.

| DraionoDragos a răspuns:

Esti minor deci nu o sa poate sa-ti faca nimic o sa ia legatura cu parinti tai happy bafta