| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare, exista o cale de a inchide un geam termopan din exterior? De exemplu, daca as sari pe geam, ar fi o cale de a il inchide

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este imposibil sa inchizi un geam termopan din exterior, deoarece sistemul de inchidere se bazeaza pe niste gheare care pot fi actionate dor prin rotirea manierului aflat in interior.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu exista.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut!

Da, e o cale.Vii inapoi pe usa, si tot pe interior il inchizi! ieeei!

O seara frumoasa!

| TheGreatPerhaps a răspuns:

laughing Vrei sa fugi de acasa sarind pe geam, fara sa lasi urme. Nt, nt, naughty boy. Si nu, nu exista nicio cale.