| Alexutsza a întrebat:

Am o intrebare foarte URGENTA! Am un Samsung Galaxy Ace Plus si am incercat sa imi pun o poza din telefonul mobil pe facebook. Mi-am postat-o si s-a adaugat in "fotografii pe perete" si nu in "fotografii de pe telefonul mobil". Mi s-a cerat "fotogarfii de pe telefonul mobil" dar este gol si nu pot muta poza din cel de pe perete in cel de pe telefonul mobil. Aveti ceva idei de ce mi s-a intamplat asa? happy

1 răspuns:
| Ђαнτuk a răspuns:

Acolo cind adaugi o fotografie trebuie sa alegi albumul unde vrei ca sa o incarci, iar posibil ai lasat asa cum era acolo