| Albarescul24 a întrebat:

am o intrebare legata de un liceu, mai bine zis un liceu de muzica...Liceul Stefan Luchian Botosani.
Anul asta dau admiterea pentru liceu,si vreau sa stiu pe ce principii se intra la profilul de muzica, ce medie trebuie sa am? Se dau probe? Daca da, aproximativ cand se dau? Poti avea si 1 si sa poti intra? Sau trebuie medie de minim 5? Multumesc, funda ☺

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Citește un astfel de răspuns, destul de detaliat, dat de mine, în vreo două rînduri, cu ceva timp în urmă.
Mă găsești la poziția 101.
Sănătate! Și baftă!