| didu73 a întrebat:

sunt in clasa a 8 -a si as vrea la anul sa merg la liceul stefan luchian din botosani, si as vrea sa imi spunte cu ce medie se intra si ce probe trebuie sa fac ca sa intru. cel mai foolositor raspuns primeste funda

2 răspunsuri:
| AnUtZzA26 a răspuns:

Pai si verisoara mea a fost aici.A intrat cu 8, 98. Dar se intra cu media 8 dar uite un site sa te convingi si depinde ce profil http://www.admitereliceu.ro/......iceu-pas-2 FUNDITA, te rog! :-w :D:D:D:D

| AnUtZzA26 a răspuns (pentru AnUtZzA26):

Nu merit fundita...deci.sad