| PopaIoana a întrebat:

Buna TPU... am o intrebare mai mult pentru baieti... ce fel de fete va plac: indraznete care sunt mereu in centrul atentiei, mai singure lipsite de viata, sau... aaaa cum sa spun... motrivite? cel mai realist respuns primeste o funda... si baietiilor le plac fetele cu parul intins, ondulat, sau cret?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu as dori o fata care sa vina la mine de fiecare data cand ma vede sa ma imbratiseze si sa ma pupe mult nu conteaza parul (sa nu fie cret pardon) dar din pacate nu mai am incredere in ele si daca o sa ajung pe trailer nu ma pot baga intr-o relatie pentru ca voi fi plecat multe zile de acasa si ea ma poate insela.

| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

Mai potrivite... Si sa fie crete! Ador cretele!love strucklaughing

| mOnAsX a răspuns:

Fete nu foarte mult in centrul atentiei pentru a nu tio lua alt baiat, brunete, cu parun ondulat si ochi albastri... gen INNA (imi place mult)... fundita? plzzz

| Andrey827 a răspuns:

Mai singura dar nu lipsita de viata (daca e prea in centrul atentiei nu o poti aborda ca e prea ocupata cu cei care sunt atenti la ea) laughing, par lung ondulat, si mai plinuta (nu imi plac cele slabe rau) tongue