| LolNope a întrebat:

TPU! Am o intrebare pentru cei care au avut mai multe telefoane luate de la orange de-a lungul timpului.As vrea sa stiu cat ar costa fara abonament(in lei sau in euro, nu conteaza) un nokia x3(dar nu cu text and walk, de acela cu slide as vrea), un nokia x-press music cu touch sau un samsung galaxy tab.
Sa fie la orange(nu vreau sa imi iau de pe net sau de la alte retele, motive personale) si nu pe abonament.Multumesc mult anticipat. O zi placuta in continuare.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi oferta la ei pe site, www.orange.ro
Pa, pa.