| paul9923 a întrebat:

As dori sa stiu cat costa la abonament de 8 euro la Orange fiecare dintre urmatoarele telefoane: Samsung Galaxy Ace; Samsung Galaxy Mini 2 si Sony Experia U. dau funda pentru cel mai explicit raspuns. Va multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Dinco_Tudor_1990 a răspuns:

Deci Samsung galaxy ace costa 450 lei, galaxy mini 2, 345 lei si Sony xperia u 400. funda?

| paul9923 explică (pentru Dinco_Tudor_1990):

Esti sigura? eu am vazut ca este o treba cu nu stiu ce optiuni : My smartphone etc etc prostii deale mai caut si daca e adevar dau funda. Va multumesc pentru efortul depus.