| 亞XxcreaammyXx亞 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare pentru cei care joaca imvu am vazut la mai multi la profiilca au la interese un scris mai mare sau colorat sau chiar un butom pe care scrie ceva dam incercat sa fac din astea dar la nu o mers poate ca am vazut ca trebuie sa pui niste " > < " la curantul acela dar nu stiu cum sa fac va rog mumos din inima ajutati-ma ca sunt varza la astea ma multesc multt cei care dati raspunsurii care vreti cautati-ma pe IMVU ma numesc -> qwfast. Dau funda + vot. Ms multt lome pentru ajutor :X happy

Răspuns Câştigător
| Adytzuuu a răspuns:

...bg id meu:: aditzu_steaua_2010

7 răspunsuri:
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Iti sp p imvu cauta-ma la numele fitze000200 nu pot sa zic pe TPU ca nu stiu dc nu ma lasa;(((

| Cristina_5283 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa fii VIP sai ceva de genu.

| Cristina_5283 a răspuns:

Ok...atunci intreaba pe cineva dupa IMVU. Poate ne intalnim in seara asta acolo laughing

| iCreativity a răspuns:

Fii atenta.

1. Pentru a scrie subliniat : < u > Cuvantul respectiv < /u >
2. Pentru a scrie ingrosat. : < b > Cuvantul respectiv < /b >
3. Pentru a scrie taiat : < s > Cuvantul respectiv < /s >
4. Pentru a scrie colorat. Cuvantul respectiv
5. Pentru a scrie textul intr'o casuta: < button > Cuvantul respectiv < button >

Atentie. : Nu da copy & paste de aici, ci scriele de mana, fara spatiu intre ele. Eu ti.am scris cu spatiu pentru ca TPU i'a HTML'urile ca atare.

Sper ca informatiile mele iti sunt de folos tie si mai multor persoane. (:

| 亞XxcreaammyXx亞 explică:

Ba nu trebuie sa fii vipp tongue musoii

| 亞XxcreaammyXx亞 explică:

Aha...Da haidetii fiti mai seriosi ca am nevoie de ajut-o puppy dog eyes :X

| 亞XxcreaammyXx亞 explică:

Numele tau nu-i bunbatting eyelashes damil corect